Vrácení tovaru

Po obdržení objednávky můžeš uplatnit tvé zákonné právo na odstoupení od smlouvy a vrátit nám jednotlivé položky nebo celou objednávku do 14 dnů.

Veškeré informace o zrušení a formulář pro odstoupení od smlouvy najdeš v našich storno podmínkách v patě v našem e shopu nebo v e-mailovém potvrzení tvé objednávky jako přiložený PDF dokument.

V zájmu ochrany životního prostředí NENABÍZÍME bezplatné vrácení zboží. Tímto opatřením omezujeme zbytečnou přepravu balíků a místo toho před nákupem zboží vsadíme na odborné poradenství e-mailem, telefonem a podrobným popisem produktů. V případě potřeby ti náš zákaznický servis vytvoří etiketu, která je pro zpětnou zásilku zpoplatněna. Náklady na etiketu budou odečteny při úhradě.

Formulář pro odstoupení od smlouvy vyplň čitelně a přilož jej do balíku. Aby ses předešel poškození při přepravě a následným komplikacím, ujisti se, že je zboží dobrě vypolstrované.

Pokud si přeješ zpětnou zásilku k nám zorganizovat sam, adresuj zásilku na následující adresu a uschovejt si podací účtenku s číslem zásilky.

artplants GmbH & Co. KG
Max-Planck-Str. 4
97204 Höchberg
Německo

Po obdržení vráceného zboží bude zboží do několika dnů zkontrolováno a poté ti bude vrácena částka.