Umělé kytice

Doufáme, že se vám bude prohlížení našich kategorií umělých kytic líbit. Pokud máte jakékoli dotazy, návrhy nebo požadavky, náš tým služeb zákazníkům vám rád pomůže.

Všechny kytice

Všechny kytice

Využijte našeho předběžného výběru a proklikejte se našimi kategoriemi umělých kytic: od našich vlastních kytic artplants po smaragdové kytice nebo umělé kytice ze sušených květin. Nechte se inspirovat kreativními a barevnými aranžmá a jednoduše si kupte umělou kytici online!

Kytice z artplants

Kytice z artplants

Kytice z emerald

Kytice z emerald

Kytice z Udo

Kytice z Udo

Sušené květiny

Sušené květiny

Umělé kytice dle požadavků zákazníka

Viděli jste skvělou kytici a chtěli byste věrnou repliku domů nebo jako dárek? Vytvoříme a uvážeme vaši individuální kytici nebo aranžmá z umělých květin a rostlin. Stačí se s námi spojit!

Vaše individuální kytice květin

Vaše individuální kytice květin

Pokud vám stále chybí nějaká inspirace, neváhejte se podívat na naši nabídku požadavků zákazníků:

Přání zákazníků

Přání zákazníků

Přání od zákazníka Hanse Petera

Přání od zákazníka Hanse Petera

Přání zákaznice Pamely

Přání zákaznice Pamely

Přání zákaznice Elisabeth

Přání zákaznice Elisabeth

Oblíbené barvy kytic

Máte již přesnou představu o tom, jaké barvy by se měly objevit ve vaší umělé kytici? Pak využijte náš předvýběr jako podporu a vyberte si umělou kytici v barvě, která dokonale odpovídá vašim preferencím nebo vašemu interiéru.

Růžová

Růžová

Bílá

Bílá

Vícebarevné

Vícebarevné

Žlutá

Žlutá

Oranžová

Oranžová

Červená

Červená

Výběr umělé kytice podle sezóny

Pro ty, kteří chtějí zdobit své interiéry kyticemi po celý rok, zde objevíte okouzlující kytice s umělými květinami a větvemi vhodnými pro dané roční období. Nechte se inspirovat našimi kyticemi umělých květin seřazených podle ročních období!

Jaro

Jaro

Léto

Léto

Podzim

Podzim

Zima

Zima

Jedinečné svatební kytice pro nezapomenutelné chvíle

Váš velký den si zaslouží ty nejkrásnější květiny! Objednejte si individuální svatební kytici na svatbu nebo si nechte svatební kytici replikovat jako suvenýr a speciální vzpomínku.

Vaše osobní svatební kytice pro vaši svatbu

Vaše osobní svatební kytice pro vaši svatbu

Oblíbené odrůdy květin pro umělé kytice

Máte oblíbenou květinu a chtěli byste kytici, ve které se tato květina také objeví? Pak se podívejte na naši nabídku zde a jednoduše si vyberte svou umělou kytici podle druhu květiny.

Kytice tulipánů

Kytice tulipánů

Gerbery kytice

Gerbery kytice

Kytice růží

Kytice růží

Kytice pivoněk

Kytice pivoněk

Kytice chryzantém

Kytice chryzantém

Hortenzie kytice

Hortenzie kytice

Historická historie kytice

Kytice má dlouholetou tradici. Již ve starověku se například na počest vítězů pletly květinové věnce. Dokonce i v egyptských hrobkách z doby kolem roku 1540 př. n. l. byla nalezena květinová výzdoba. V Německu kytice znovu nabyla na významu v období renesance. Původně silně vonící květy sloužily k praktickému účelu maskování tělesných pachů a těžké vůně kadidla. Od 18. století sloužily květiny nejen jako dekorativní ozdoby, ale také jako prostředek komunikace. Kód se skládá z druhu květu, jeho barvy a stáří (jako pupen nebo plně kvetoucí). Jedna dekorativní kytice tak může předat komplexní sdělení.

Náš příběh – od jednotlivých květin až po nádhernou umělou kytici

Nejen kytice květin, ale i umělecké rostliny toho již hodně zažily a dále se rozvinuly. Velký sklad s širokou škálou umělých květin dává volný průchod naší fantazii při vytváření působivých kytic. Nebylo tomu tak vždy. Všechno to začalo velmi malým s velmi vybraným sortimentem jednotlivých stonkových květů. Ani všechny dohromady by vůbec nestačily k vytvoření umělé kytice. S rostoucí poptávkou jsme neustále rozšiřovali náš sortiment, takže po několika letech jsme již měli značné množství květin. V této době se do naší nabídky dostaly první dekorativní kytice. Ty však byly svázány přímo v továrně, bez zvláštního důrazu na harmonické rozdělení a další jemnosti. I když poměr ceny a výkonu přesvědčil nás i mnoho kupujících, po nějaké době jsme si chtěli troufnout vytvořit kvalitní, pečlivě sestavené umělé kytice sami. S velkým úsilím, smyslem pro detail a trpělivostí jsme vytvořili naše první "vlastní" umělecké kytice, na které jsme byli a stále jsme velmi hrdí. I dnes si pravidelně hrajeme s novými umělými květinovými aranžmá a dáváme volný průchod své kreativitě. Kromě toho jsme rozvinuli i další služby kolem kytice umělých květin.

  • Tvorba a vázání umělých kytic dle požadavků zákazníka
  • Zhotovení individuálních umělých květinových aranžmá
  • Zalévání jednotlivých umělých rostlin nebo aranžmá
  • Odběry kytic vhodné pro příslušnou sezónu
  • Plánování a poradenství pro váš dekorační projekt s našimi umělými květinami
  • Půjčovna umělých kytic

Dejte nám vědět, jaké jsou vaše představy, a my za vás zařídíme zbytek. Náš zákaznický servis vám rád pomůže a poradí.