Přepravné

Náklady na přepravu

Bez ohledu na to, kolik položek si objednáte, za přepravné zaplatíte pouze jednou.

Vnitrostátní jakož i mezinárodně posíláme balíčky šetrně k životnímu prostředí prostřednictvím balíkové služby DHL GoGreen (PPL). V přehledu jsme pro vás sestavili dobu dodání balíků. Objemné zboží posíláme s našimi partnerskými spedičními přepravními společnostmi.

  • Za dopravu do České republiky účtujeme 4,95 EUR
  • Za dopravu na Slovensko účtujeme 4,95 EUR
  • Pokud si přejete zásilku do jiné země, můžete si ji vybrat v nákupním košíku, a tak se vám zobrazí vzniklé náklady na dopravu.

Když nebude u vás nikdo doma, můžete si vaši zásilku vyzvednout na nejbližší poště ve vašem okolí. Pokud kurýr zásilku nemohl doručit, najdete oznámení ve vaší poštovní schránce. Balíček si nezapomeňte vyzvednout na místě uvedeném na oznamovací kartě.

Protože milujeme životní prostředí!

Namísto plastů nebo jiných materiálů, škodlivých pro životní prostředí, se snažíme používat pouze vlastní skartovaný karton na vycpávání a vyplnění našich balíčků.

Mnozí se mohou ohledně balení našich produktů divit a ptají se, proč dostanou starý karton s nálepkou „Šetrné k životnímu prostředí “. Udržitelnost a životní prostředí jsou pro nás velmi důležité, a proto jsme se rozhodli recyklovat staré, dobře zachované kartony a když se dá, zasílat v nich naše produkty zákazníkům. V souladu s heslem „Omezit, recyklovat, znovu použít“ se snažíme přispívat k ochraně životního prostředí a pracovat co nejudržitelněji.