Náklady na dopravu

Od Hanse s láskou!

Bezpečné a vlastní!

Protože milujeme životní prostředí!

 

 

Náklady na přepravu

Bez ohledu na to, kolik položek si objednáte, za přepravné zaplatíte pouze jednou.

Vnitrostátní jakož i mezinárodně posíláme balíčky šetrně k životnímu prostředí prostřednictvím balíkové služby DHL GoGreen (PPL). V přehledu jsme pro vás sestavili dobu dodání balíků. Objemné zboží posíláme s našimi partnerskými spedičními přepravními společnostmi.

  • Za dopravu do České republiky účtujeme 4,95 EUR
  • Za dopravu na Slovensko účtujeme 4,95 EUR
  • Pokud si přejete zásilku do jiné země, můžete si ji vybrat v nákupním košíku, a tak se vám zobrazí vzniklé náklady na dopravu.

Když nebude u vás nikdo doma, můžete si vaši zásilku vyzvednout na nejbližší poště ve vašem okolí. Pokud kurýr zásilku nemohl doručit, najdete oznámení ve vaší poštovní schránce. Balíček si nezapomeňte vyzvednout na místě uvedeném na oznamovací kartě.

Od Hanse s láskou!

Naše zboží se vždy snažíme dostatečně zabalit, aby co nejbezpečněji dorazily. Zde jsme plně odhodláni k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Vyrábíme vlastní výplňový materiál z místně sebraných starých lepenkových krabic, které by jinak byly vyhozeny do papírového odpadu. Za tímto účelem vyzdvihuje v regionálních firmách několikrát týdně náš Hans, láskyplně nazývaný „Děda“, kartonové krabice a poté je rozděluje do svého království - „sklepa“. Již ráno, když přijde do kanceláře a zeptá se: „Tak co, odpočatý?“ a potřese si ruku s každým, vyvolává úsměv na našich tvářích a jeho výroky také způsobují, že se i v průběhu dne kdokoliv zasměje. 

Bezpečně a vlastní výroba!

Když vidíme, jak Hans přichází s firemním autem a odbočuje do dvora, víme, že už je to tady: Blíží se zásoby pro našeho skartovacího mistra! Namísto plastů nebo jiných materiálů, škodlivých pro životní prostředí, se snažíme používat pouze vlastní skartovaný karton na vycpávání a vyplnění našich balíčků. Ty vyrábí náš „děda“ každý den, a to je to, co mu nikdo nemůže vzít! „Skartovací sklípek“ je jeho říší a pouze několik z nich má přístup do této svatyně, například pokud vyzdvihují materiál na vycpávání balíků a tím tak vybaví celý tým. 

Protože milujeme životní prostředí!

Mnozí se mohou ohledně balení našich produktů divit a ptají se, proč dostanou starý karton s nálepkou „Šetrné k životnímu prostředí “. Udržitelnost a životní prostředí jsou pro nás velmi důležité, a proto jsme se rozhodli recyklovat staré, dobře zachované kartony a když se dá, zasílat v nich naše produkty zákazníkům. V souladu s heslem „Omezit, recyklovat, znovu použít“ se snažíme přispívat k ochraně životního prostředí a pracovat co nejudržitelněji.