Přepravné

Náklady na dopravu

  • Za dopravu do České republiky účtujeme 150,00 Kč
  • Pokud si přejete zásilku do jiné země, můžete si ji vybrat v nákupním košíku, a tak se vám zobrazí vzniklé náklady na dopravu.

Když nebude u vás nikdo doma, můžete si vaši zásilku vyzvednout na nejbližší poště ve vašem okolí. Pokud kurýr zásilku nemohl doručit, najdete oznámení ve vaší poštovní schránce. Balíček si nezapomeňte vyzvednout na místě uvedeném na oznamovací kartě.

Naši logističtí partneři

Bezpečné, rychlé a ekologické doručování zásilek je pro nás velmi důležité! Proto spolupracujeme se společnostmi DHL, Deutsche Post, DPD, GLS a UPS. Objemné předměty a větší zásilky posíláme se spedičními společnostmi Dachser, Schenker, Geis nebo je doručujeme sami. Podle velikosti zásilky, místa určení a dalších faktorů vybereme vhodného poskytovatele logistických služeb pro přepravu.

Protože milujeme životní prostředí!

V zájmu ochrany životního prostředí nevkladáme do balíků marketingové letáky! Téměř všechny objednávky zasíláme v kvalitních použitých kartonových krabicích. Na výplň balíků používáme vlastní skartovaný karton, který již není vhodný pro přepravu zboží. Kartony na skartaci pro polstrování balíčku odebíráme od našich regionálních partnerů.

Balicí pásky z papíru s přírodním lepidlem, opakovaně používané fólie, bezpapírové procesy ve skladu a expedici, LED osvětlení a mnoho dalšího je jen několik dalších bodů, které bereme v úvahu pro ekologickou přepravu.